W 2013 roku, jako 18-latka dotarła do finału popularnego talent show "The Voice of Poland". W następnym roku ukazał się jej debiutancki album "Lupus Electro". Dużą popularnością cieszył się singiel promujący płytę "Bądź duży", który w ciągu dwóch lat w serwisie YouTube zebrał 46 milionów wyświetleń. Jej kolejne płyty to: "Discordia" i "Regnum".
Za sprzedaż swych albumów i singli zdobyła dwie diamentowe płyty, jedną platynową i dwie złote.
W lutym 2017 roku obroniła pracę inżynierską na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska na SGGW.
